START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  LEKKA ATLETYKA


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Szkolne Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Biegach Przełajowych
5 kwietnia 2013 18:24 - Piotr Łukaszewski [72]
fot: Bartłomiej Woźniak
W dniu 5 kwietnia na boisku przy Kościele Św. Krzyża w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych, Gimnazjalnych oraz Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady, a także Finałów Wojewódzkiej Licealiady które odbędą się 17 kwietnia w Człuchowie.

W rywalizacji wzięło udział ponad 180 zawodników i zawodniczek z całego powiatu wejherowskiego. Mimo niesprzyjającej aury poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w finałach wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzej Byczkowski oraz sędzia główny zawodów Tadeusz Pepliński.

Klasyfikacja dziewcząt szkół podstawowych
1. Katarina Thomaidou (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi)
2. Wiktoria Szumska (Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie)
3. Zofia Topp (Szkoła Podstawowa w Luzinie)
4. Aleksandra Dżugan (Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi)
5. Łucja Lesner (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie)
6. Angelika Stencel (Szkoła Podstawowa w Gowinie)
7. Julia Damps (Szkoła Podstawowa w Luzinie)
8. Aleksandra Dominik (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie)
9. Kamila Damps (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie)
10. Karolina Błaszkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi)

Klasyfikacja chłopców szkół podstawowych
1. Grzegorz Okroy (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie)
2. Szymon Zielonka (Szkoła Podstawowa w Luzinie)
3. Wojciech Kafka (Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie)
4. Bartłomiej Langa (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie)
5. Błażej Hewelt (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Orlu)
6. Krzysztof Grablowski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi)
7. Miłosz Grubba (Szkoła Podstawowa w Luzinie)
8. Maciej Koszałka (Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie)
9. Piotr Młynarczykowski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi)
10. Jakub Pek (Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi)

Klasyfikacja dziewcząt szkół gimnazjalnych
1. Martyna Niećko (Gimnazjum nr 1 w Redzie)
2. Marta Topp (Gimnazjum w Luzinie)
3. Daria Kohnke (Gimnazjum nr 1 w Redzie)
4. Karolina Kaizer (Gimnazjum nr 2 w Wejherowie)
5. Nicole Labuda (Gimnazjum nr 3 w Wejherowie)
6. Patrycja Szlage (Gimnazjum nr 1 w Redzie)
7. Magdalena Niemitz (Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie)
8. Weronika Gubernat (Gimnazjum nr 2 w Wejherowie)
9. Natalia Driwa (Gimnazjum nr 2 w Wejherowie)
10. Katarzyna Baranowska (Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie)

Klasyfikacja chłopców szkół gimnazjalnych
1. Mateusz Gruba (Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie)
2. Jakub Kloka (Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie)
3. Krzysztof Młyński (Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie)
4. Patryk Miler (Gimnazjum nr 3 w Wejherowie)
5. Dawid Hebel (Gimnazjum nr 1 w Redzie)
6. Cyprian Zdankiewicz (Gimnazjum nr 1 w Redzie)
7. Kamil Knurek (Gimnazjum nr 1 w Rumi)
8. Oskar Hewelt (Gimnazjum w Luzinie)
9. Maciej Cymann (Gimnazjum nr 3 w Wejherowie)
10. Mateusz Socik (Gimnazjum nr 2 w Rumi)

Klasyfikacja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych
1. Kinga Bużan (ZSP nr 2 w Wejherowie)
2. Monika Pielowska (ZSP nr 3 w Wejherowie)
3. Maria Lińska (ZSP nr 3 w Wejherowie)
4. Anna Labudda (ZSP nr 3 w Wejherowie)
5. Laura Słowy (SLO Rumia)
6. Martyna Lidzbarska (ZSP nr 2 w Wejherowie)
7. Karolina Graczyk (ZSP nr 3 w Wejherowie)
8. Kinga Damps (ZSP nr 2 w Wejherowie)
9. Natalia Treder (ZSP nr 4 w Wejherowie)
10. Magdalena Pipka (ZSP nr 3 w Wejherowie)

Klasyfikacja chłopców szkół ponadgimnazjalnych
1. Adam Falkowski (ZSP nr 1 w Rumi)
2. Karol Kass (ZSP nr 4 w Wejherowie)
3. Damian Klawikowski (ZSP nr 1 w Rumi)
4. Mateusz Pulczyński (ZSP nr 3 w Wejherowie)
5. Łukasz Wiśniewski (ZSP nr 4 w Wejherowie)
6. Karol Pionk (ZSP nr 2 w Wejherowie)
7. Krzysztof Bojanowski (ZSP nr 2 w Wejherowie)
8. Robert Dybowski (ZSP nr 4 w Wejherowie)
9. Kamil Kankowski (ZSP nr 3 w Wejherowie)
10. Krystian Gapski (ZSP nr 2 w Wejherowie)



info: Bartłomiej Woźniak


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2014       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
2.65

POLECAMY: Władysławowo | nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel