wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady

Wydarzenia

Powiększ zdjęcie
XV Otwarte MP w Sportach Budo
01 listopada 2005 - Maciej Deling [343]
W dniach 29 i 30 października br. w Iławie odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Polski w Sportach Budo w Semi-Contact. Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne. Reprezentanci Helskiej Sekcji Klub Kick-boxingu MAXIMUS tradycyjnie przywiozła z tej imprezy kilka medali. Tym razem helanie zdobyli 1 złoty oraz 2 srebrne medale.

• I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii seniorów -70 kg zdobył  Piotr Borucki,  który kolejno pokonał: Pawła Głąbińskiego z Iławy, Grzegorza Kwidzyńskiego z Wejherowa a w finale spotkał się z Marcinem Burchackim z Helu
  • II miejsca tytuł Vice- Mistrza Polski zdobyli: Marcin Burchacki w kategorii seniorów -70kg i Maciej Mikita w kat. jun. starszych + 75kg. Obaj stoczyli po trzy walki.

Tym razem  poza podium znalazł się Martin Kohnke, który odpadł po wyrównanej walce z zeszło rocznym Mistrzem Polski Mateuszem Żurawskim z Iławy.

Na zdjęciu stoją od lewej: Martin Kohnke, Piotr Borucki, Maciej Mikita, Marcin Burchacki i Trener Piotr Kohnke.

INFO : Piotr Kohnke