START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  GALERIA

Finał XXIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Judo
fot. Michał Kaczmarek

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  SPORTY WALKI


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży w Judo
18 maja 2011 12:20 - Piotr Łukaszewski [252]
fot: Michał Kaczmarek
W Gdańsku w sali judo Zespołu Szkół Jana de La Salle w Gdańsku odbyły się finały XXIX Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w judo woj. Pomorskiego.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt w poszczególnych kategoriach wagowych
34 kg
1. Anna Kamińska (SP 42 Gdańsk)
2. Katarzyna Łagosz (SP Mosty)
3. Natalia Kucharska (SP 61 Gdańsk)

37 kg
1. Agata Seoniak (SP 58 Gdańsk)
2. Joanna Szczuka (SP Mosty)

40 kg
1. Aleksandra Butlewska (SP 24 Gdańsk)
2. Barbara Fałtynowicz (SP 58 Gdańsk)

46 kg
1. Małgorzata Kucharska (SP 61 Gdańsk)
2. Zuzanna Tryk (SP Mosty)
3. Patrycja Fifielska (SP Mosty)

+55 kg
1. Julia Jaśkiewicz (SP 58 Gdańsk)
2. Aleksandra Szypowicz (SP 59 Gdańsk)

Klasyfikacja końcowa chłopców  w poszczególnych kategoriach wagowych
30 kg
1. Jakub Biedrzycki (SP 12 Gdańsk)
2. Dawid Mroczkowski (SP Mosty)

33 kg
1. Tomasz Zielski (GSS Gdynia)
2. Radosław Szulc (SP 19 Gdańsk)
3. Robert Gabryelski (SP Mosty)

36 kg
1. Szymon Brzozowski (SP Wocławy)
2. Tymon Kukier (SP de La Salle Gdańsk)
3. Maurycy Krajka (SP 40 Gdynia)

39 kg
1. Cezary Tchórzewski (SP Rotmanka)
2. Adam Hajduk (SP 21 Gdynia)
3. Paweł Drewek (SP Mosty)

42 kg
1. Jędrzej Stecki (GASP Gdańsk)
2. Max Rzeppa (GSS Gdynia)
3. Igor Matowidło (SP de La Salle Gdańsk)

45 kg
1. Dawid Rybak (SP de La Salle Gdańsk)
2. Michał Poglettke (SP 43 Gdynia)

48 kg
1. Jacek Bołoz (SP 2 Pruszcz Gdański)
2. Maciej Ciemiński (SP 75 Gdańsk)

54 kg
1. Maksymin Bogdał (SP 56 Gdańsk)
2. Karol Kos (SP 52 Gdańsk)
3. Dariusz Schnaider (SP 89 Gdańsk)

57 kg
1. Rafał Kulej (SP 86 Gdańsk)
2. Amadeusz Golec (SP 75 Gdańsk)
3. Alan Al-Khatab (I SSP Gdynia)

+60 kg
1. Mateusz Krauze (SP Rotmanka)
2. Karol Gruszczyński (SP Mosty)
3. Konrad Potrykus (SP 6 Rumia)

Klasyfikacja szkół
1. SP Mosty 15 pkt
2. SP Rotmanka 11 pkt
3. GSS Gdynia 8 pkt
4. SP de La Salle Gdańsk 7 pkt
5. SP 86 Gdańsk 6 pkt
5. SP 61 Gdańsk 6 pkt

Najlepsi uczniowie i uczennice otrzymali okolicznościowe medale, dyplomy, a trzy pierwsze szkoły okolicznościowe puchary i dyplomy.



info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2020
0.36

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel