START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 wszystkie   noga   kosz   siatka   lekka   pływanie   ping-pong   żagle   siłowe   sp.walki   wywiady     

  ZOBACZ

::  POPRZEDNIE ARTYKUŁY

::  SPORTY WALKI


Wydarzenia
 
Powiększ zdjęcie
Finał Wojewódzki Gimnazjady w Judo
18 maja 2011 12:38 - Piotr Łukaszewski [259]
fot: Michał Kaczmarek
W Gdańsku w sali judo Zespołu Szkół Jana de La Salle w Gdańsku odbyły się finały XII Wojewódzkiej Gimnazjady w judo woj. Pomorskiego.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt w poszczególnych kategoriach wagowych
44 kg
1. Dajana Bołoz (Gim. 2 Pruszcz Gdański.)
2. Michalina Malec (Gim. Katolickie Gdynia)

52 kg
1. Ilona Daśko (Gim. 7 Gdańsk)
2. Anna Cholewińska (Gim. 3 Gdańsk)

60 kg
1. Izabela Rozkwitalska (Gim. 1 Pruszcz Gdański)
2. Aleksandra Rozen (Gim. 17 Gdynia)
3. Pola Kamińska (GAG Gdańsk)

70 kg
1. Anna Isenko (Gim. 15 Gdańsk)

+78 kg
1. Anita Formela (Gim. 2 Żukowo)

Klasyfikacja końcowa chłopców w poszczególnych kategoriach wagowych
38 kg
1. Adriann Babiński (Gim. 8 Gdańsk)
2. Bartosz Kajka (Szkoły Katolickie Pruszcz Gdański)

46 kg
1. Marcin Szymczak (ZS 4 Pruszcz Gdański)
2. Maik Połatyński (Gim. 28 Gdańsk)
3. Maciej Czaczkowski (Szkoły Katolickie Pruszcz Gdański)

50 kg
1. Artur Babiński (Gim. 28 Gdańsk)
2. Mateusz Itrych (Gim. 2 Żukowo)
3. Krzysztof Brzozowski (Gim. 28 Gdańsk)

55 kg
1. Tomasz Stańczyk (Gim. 15 Gdańsk)
2. Tomasz Bilik (Gim. de La Salle Gdańsk)
3. Karol Poglettke (Gim. 17 Gdynia)

60 kg
1. Patryk Rychert (Gim. 2 Żukowo)
2. Gedymin Markowski (Gim. 28 Gdańsk)
3. Tomasz Komorek (Gim. 4 Gdynia)

66 kg
1. Kamil Kotlik (Gim. 7 Gdańsk)
2. Jakub Tuszkowski (Gim. 9 Gdańsk)
3. Kacper Mendyka (Gim. 28 Gdańsk)
4. Maciej Pieńkowski (GAG Gdańsk)
5. Jakub Iwaszko (Gim. 4 Gdynia)

73 kg
1. Dawid Jarowienko (Gim. 15 Gdańsk)
2. Wojciech Wnęk (Gim. 7 Gdańsk)
3. Paweł Markowski (Gim. 16 Gdynia)
4. Marcin Obrębski (Gim. 23 Gdynia)
5. Przemysław Hładun (Gim. 8 Gdańsk)

81 kg
1. Maciej Gugała (Gim. 9 Gdynia)
2. Piotr Goszka (Gim. 10 Gdynia)
3. Sławomir Zhernakov (Gim. 4 Gdynia)

+95 kg
1. Michał Krzemiński (Gim. Przywidz)
2. Dominik Lipski (Gim. 4 Gdynia)

Klasyfikacja szkół
1. Gimnazjum 7 Gdańsk 13 pkt
2. Gimnazjum 15 Gdańsk 11 pkt
3. Gimnazjum 28 Gdańsk 11 pkt
4. Gimnazjum 2 Żukowo 7 pkt

W Gimnazjadzie walczyli medaliści i uczestnicy XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Podlaskie 2011.
Po zakończeniu walk uczestnicy wzięli udział we wspólnym randori. Najlepsi uczniowie i uczennice otrzymali okolicznościowe medale, dyplomy, a trzy pierwsze szkoły okolicznościowe puchary i dyplomy.



info: Michał Kaczmarek


  WASZE OPINIE

dodaj opinię

 
NASZE SERWISY


© 2002-2020
0.36

POLECAMY: nocleg nad morzem | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel