START

  Wyniki

  Nasze kluby

  Mapa

  Zaloguj
 Wydarzenia   Katalog stron    Forum   Galeria zdjęć   Wideo   Kalendarz imprez   Zakłady 

Kluby i organizacje sportowe
ABC Sokół Strzelno
Ajax Leśniewo
Alpat Gdynia
Amator Kiełpino
Amigo Przyjaźń
Anioły Garczegorze
Arka Gdynia
Arka Prusewo
Arkonia Pomysk Wielki
Asseco Prokom Gdynia
Atlas Goręczyno
Atleta Gdańsk
Auto-Complex Przodkowo
AZS AWFiS Gdańsk
AZS PG Gdańsk
AZS UG Gdańsk
Azymut 45 Gdynia
Baltica Gdynia
Barka Łebno
Barsa Żukowo
Baryła Wejherowo
Baszta Bytów
Bat Sierakowice
Baza 44 Siemirowice
Bałtyk Gdynia
BKS Bytów
Bliza Władysławowo
Bliza-Balexmetal Wejherowo
Bolszewianka Bolszewo
Brda Przechlewo
Brda Rytel
Bryza Siemirowice
Bryzg Puck
BTiS Władysławowo
Budmor Władysławowo
Bytovia Bytów
Błękitni Główczyce
Błękitni Motarzyno
Błyskawica Reda Rekowo
Canicuła Bytów
Cartusia Kartuzy
Celtic Reda
Ceramik Łubiana
Champion Kokoszki
Checz Gdynia
Chojniczanka Chojnice
Chopina Wejherowo
Chrobry Charbrowo
Cisowa Gdynia
Copacabana Gdańsk
Czarna Wda Mieroszyno
Czarni Ciekocino
Czarni Ostrowite
Damor Rumia
Damroka Chmielno
Doker Gdynia
Dolina Gałąźnia Wielka
Dragon Bojano
Dulka Chmielno
Dziesiątka Gdynia
Eko-Prod Szemud
Energa Sopot
Ex Siedlce
FC Gowidlino
Fight Zone Wejherowo
Flota Gdynia
Fregata Gdynia
Galeon Gdynia
Gedanensis Gdańsk
Gedania Gdańsk
GKH Gdynia
GKS Kowale
GKS Kołczygłowy
GKS Linia
GKS Luzino
GKS Sierakowice
GKS Żukowo
GKT Gdynia
GKTS Gdańsk
Gokken Chwaszczyno
GOKSiR Lipusz
Gol Choczewo
Gosk Jastarnia
GOSRiT Luzino
Granica Gdańsk
Granit Koczała
Grom Leśno
Grot Puck
Grunke Somonino
Gryf Gdynia
Gryf Kartuzy
Gryf Nożyno
Gryf Wejherowo
GTH Gdynia
GTK Gdynia
GTS Czarna Dąbrówka
GTS Kolbudy
GTS Przywidz
Gwiazda Karsin
Harpagan Gdańsk
Hetman Darzlubie
Huragan Nowe Polaszki
Huragan Smolno
I LO Viking Rumia
Iryda Cewice
Iskra Gdynia
Iskra Połczyno
Jantar Gdynia
Jantar Sopot
Jantar Swarzewo
Jareks Grabowo
Jasieniak Gdańsk
Jedynka Bytów
Jedynka Lębork
Jedynka Reda
Joker Karlikowo Krokowa
Junak Gowino
Juwenia Półczno
Kaliszanka Dziemiany
Kamionka Sopot
Karlikowo Sopot
Kaszub Luzino
Kaszubia Kościerzyna
Kaszubia Starzyno
Kaszubia Studzienice
Kaszuby Połchowo
KJ Jackiewiczów
KK Gdynia
KKS Koleczkowo
KKS Orle
Klif Chłapowo
Klub Lekkoatletyczny Gdynia
KLUKS Wierzchucino
Kolejarz Chojnice
Komandor Żukowo
Konradia Gdańsk
Konsal Sławoszyno
Kontra Krokowa
Korab Puck
Korczak Rumia
Kornowscy Szarża Krojanty
Korona Żelistrzewo
Korsarz Gdynia
Kotwica Gdynia
KP Gdynia
KP Sopot
Królewscy Czapielsk
KS Chwaszczyno
KS Kębłowo
KS Kniewo
KS Mściszewice
KS Rozłazino
KS Sulmin
KS Zatoka
KSK Kołczygłowy
KT Arka Gdynia
Kłos Osieki
Kłos Werblinia
Larix Kostkowo
Lechia Gdańsk
Leśnik Cewice
Libor Reda
Lider Dębogórze
Ligo Lębork
Lipniczanka Lipnica
LKB Braci Petk Lębork
LKS Ziemi Puckiej
LKS Łebunia
Lotos PKO BP Gdynia
LSSS Lębork
LZS Bojano
LZS Celbowo
LZS Donimierz
LZS Gnieżdżewo
Magic Niezabyszewo
Mariner Gdynia
Mat Kartuzy
Maximus Hel/Wejherowo/Gdynia
Meduza Gdańsk
Mewa Władysławowo
Miho Pępowo
Mikrus Rumia
MKP Szlachta
MKS Władysławowo
MOKSiR Jastarnia
MOKSiR Puck
Morena Gdańsk
Morświn Gdynia
Motor Zwartowo
MRKS Gdańsk
Murkam Przodkowo
Myśliwiec Tuchomie
MZKS Hel
Neptun Gdańsk
Neptun Gdynia
Neptun Łeba
Neptun Żelistrzewo
NightShadows Wejherowo
Nörda Karwia
Obłuże Gdynia
Ogniwo Sopot
OKS Janowo Rumia
Oksywie Gdynia
Olimp Bolszewo
Olimp Dębnica Kaszubska
Olimp Mierzeszyn
Olimpia Bytów
Olimpia Czersk
Olimpia Osowa
Olimpic Gdańsk
Olimpijczyk Gdańsk
Olivia Gdańsk
Omega Gdynia
Opty Gdynia
Orka Gdynia
Orkan Gostkowo
Orkan Huta Brusy
Orkan Rumia
Orlęta Reda
Orlik Bytów
Orlik Gdynia
Orlik Stężyca
Oruński KP
Orzeł Choczewo
Orzeł Gołubie
Orzeł Jasień
Orzeł Kołczygłowy
Orzeł Rumia
Osada Rzucewo
Ósemka Wejherowo
Ostoja Mikorowo
Piast Piaśnica/Domatówko
PK Weteranów LA
Pogoń Lębork
Pogórze Gdynia
Polonia Gdańsk
Pomorze Seahawks
Portowiec Gdańsk
Potęga Węsiory
Półwysep Reda
Puckie Towarzystwo Szachowe
Puma Darzlubie
Radość Bytów
Radunia Niestępowo
Radunia Stężyca
Rafa Gdynia
RC Arka Gdynia
RC Arka Rumia
RC Lechia Gdańsk
Rekiny Hel
Relax Mechowo
Remus Kościerzyna
Remus Miechucino
Return Lębork
Rewska Szkuta
RKS Rumia
Rowokół Smołdzino
Rozstaje Gdańsk
Salos Rumia
Santana Wielki Klincz
Sapa Rumia Janowo
Satoru Ugoszcz
Senior Rumia
Senny Nowęcin
Siara Żukowo
Siódemka Rumia
Siódemka Sopot
Siwa Gniewino
Skoczek Sopot
Skotawa Budowo
Skotawia Dębnica Kaszubska
SKT Sopot
Smoki Podole Małe
Sokół Bożepole Wielkie
Sokół Gdańsk
Sokół Gdynia
Sokół Jackowo
Sokół Kartuzy
Sokół Kościerzyna
Sopocki KJ
Sparta Konarzyny
Spartak Słajszewo
Spartakus Stogi
SPK Sopot
Spójnia Gdańsk
Sporting Leźno
SportowePomorze.pl Władysławowo
SPPS Łeba
SPS Lębork
Stal Gdynia
Start Mrzezino
Start Wejherowo
Start Łeba
Start Łebień
Stegna Parchowo
Stoczniowiec Gdańsk
Stolem Gniewino
Stolëm Ostrzyce
STW Bałtyk Gdynia
Szara Wilczyca Brusy
Szóstka Wejherowo
Sztorm Gdynia
Sztorm Mosty
Słupia Sulęczyno
Tęcza Brusy
Tęcza Nowa Wieś Lęborska
Temis Brda Wielkie Chełmy
Texas Pub Kościerzyna
Torpedo Sopot
TPS Rumia
Trefl Gdańsk
Trefl Sopot
Trek Gdynia
Triada Sopot
Trops Kartuzy
Troyan Chmielno
TS Przywidz
UKS 82 Klukowo
UKS Bojano
UKS Chwarzno
UKS Krokowa
UKS Lech Gdańsk
UKS Linia
UKS Lipusz
UKS Luzino
UKS Skrzeszewo
UKS Szemud
UKS Sławoszyno
UKS Trefl Gdynia
UKS w Jastarni
UKS Zatoka Puck
UKS Łęczyce
ULKS Gnieżdżewo
Unia Klawkowo
Urania Udorpie
Victoria Dębnica Kaszubska
Victoria Dąbrówka
Viking Szemud
WCK Wejherowo
Wda Lipusz
Wejher Wejherowo
Wicher Wierzchucino
Wicher Łebcz
Wierzyca Stara Kiszewa
Wiking Kamienica Królewska
Wisła Gdańsk
WKK Wejherowo
WKS Nożyno
Wodnik Gdynia
Wybrzeże Gdańsk
Wybrzeże Gdańsk
Wybrzeże Objazda
YKP Gdynia
Zagórzanka Rumia
Zawisza Borzytuchom
Zawisza Kolbudy
Zenit Łęczyce
Ziemia Pucka/o. Leśniewo
Zorza Gdynia
Złoty Lew Lębork
Złoty Tur Gdynia
Łączpol Gdynia
Żuraw Gniewino
 

» KLUBY NIEISTNIEJĄCE:
Asseco Prokom Sopot
Bałtyk Łętowo
Błękitni Oksywie
Błyskawica Luzino
Dźwig Gdynia
FK Żukowo
GOPSiR Wejherowo
GTS Tuchlino
Handel Puck
HB Plus Wejherowo
Huragan Przodkowo
Iskra Szemud
Jastrząb Domatowo
Jastrząb Jastrzębia Góra
Kaszub Paczewo
Koga Hel
Kolejarz Lębork
Koń Luzino
Kotwica Kuźnica
KS Gdynia
KS Jastarnia
KS Strzebielino
KS Żukowo
Latarnik Sasino
Luzino S.A.
LZS Chałupy
LZS Chynowie/Lisewo
LZS Kopalino
LZS Krokowa
LZS Lublewo
LZS Odargowo
LZS Osłonino
LZS Poczernino
LZS Połchówko
LZS Rekowo Górne
LZS Rybno
LZS Tyłowo
LZS Władysławowo
LZS Żarnowiec
Małe Morze Władysławowo
Mewa Orle
Naprzód Połczyno
Nauta Gdynia
Okrętowiec Gdynia
Orkan Gdynia
Orle Wielki Kack
Orły Chłapowo
Piorun Choczewko
Pirat Władysławowo
Przylesie Sopot
Przymorze Gdańsk
Rybak Chłapowo
Rzemieślnik Reda
Sokół Kosakowo
Sprzęgło Wejherowo
Start Brzeźno Lęborskie
Szkuner Władysławowo
Tawerna Władysławowo
Team Jase Kartuzy
Technik Kłanino
Tęcza Gdynia
Tęcza Sławutówko
TransBus Wejherowo
Trefl Gdynia
Uno Gdynia
Victoria Perlino
Vigo Tuchom
Viking Gdynia
Volfram Władysławowo
Wicher Hel
Wiosna Karwieńskie Błota
Zatoka Puck SSA
Zenit Godętowo
ZKP Wejherowo
Zryw Brzyno
Zryw Sławoszyno
 




© 2002-2017       statystyki www stat.pl
urlop nad morzem | weekend nad morzem | wakacje nad morzem | Władysławowo | noclegi nad morzem
0.07

POLECAMY: nocleg nad morzem | automaty do bitej śmietany | Władysławowo | Jastarnia | Chłapowo | Władysławowo | maszyny do lodów | maszyny do lodów świderków | maszyny do lodów | granitory | Kłanino Pałac Krokowa Hotel